Головна/ Про компанію

Про компанію

Група компаній «Дніпровська»

Провідна компанія України з виробництва курячого м'яса, відомого під ТМ "Знатна курка".
Завдяки 100% вертикальній інтеграції група компаній «Дніпровська» отримує максимальний контроль за якістю продукції. Об'єднуючи аграрні підприємства та наш альянс утворює злиття всіх видів діяльності від виробництва та переробки сировини до постачання готової продукції на полиці продуктових мереж для кінцевого споживача. Працюючи таким чином, ми забезпечуємо якість на всіх етапах виробництва від зерна до продукції на полиці.

Своєю діяльністю ми хочемо зробити внесок у стійке управління та здорове харчування у гармонії з людьми та природою. Особистим прикладом ми намагаємося донести важливість дбайливого використання ресурсів та дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Наша місія забезпечити нашого покупця завжди свіжим та смачним м’ясом. Ми досягаємо цього завдяки унікальній рецептурі, міжнародним стандартам та контролю всіх етапів виробництва: «Від зерна — до курки!»

Птахокомплекс «Дніпровський»

«Знатна курка» - гарантія смаку та якості!
Птахівництво є одним із основних напрямків діяльності компанії.

Велика історія птахокомплексу «Дніпровський» розпочалася ще 45 років тому. За цей час було здійснено багато змін та реформ, які спонукали до розвитку та вдосконалення нашого виробництва. Завдяки покращенню структури підприємства та проведенню ефективної політики технологічного прогресу та сучасних технологій – ТМ «Знатна Курка» здобула довіру своїх покупців, і Дніпровська стала одним із найбільших підприємств в Україні з вирощування птиці.

Птахокомплекс «Дніпровський» відомий, як надійний діловий партнер, один із найбільших виробників та постачальників курки не лише в Україні, а й за кордоном. Ми експортуємо м'ясо курки у більш ніж 30 країн, Європи, Азії та країн Близького Сходу. Співпраця з нами – це запорука стабільності та довіри, які ми цінуємо у наших партнерах. Якість продукції зумовлена її натуральністю, оскільки вона повністю вільна від антибіотиків, ГМО, гормонів.

Ми дбаємо про своїх споживачів та надаємо широкий асортимент продукції «Знатна курка»: охолоджену та заморожену продукцію, тушки, частини тушок (стегна, гомілку, крила, філе, філе стегна, субпродукти тощо).

Власне виробництво інкубаційного яйця та добових курчат

Наші сертифікати

Системи управління якістю
Система управління безпечністю харчових продуктів

PDF, 1220723

Статус без ГМО під наглядом державних органів підтвердження продовольчої безпеки

Завдяки новітнім технологіям забезпечення виробництва продукції класу А згідно стандартів якості

Годування курей 100% натуральними кормами власного виробництва

Офіційна сертифікація технології вирощування птиці під державним ветеринарним контролем

Інтегрована система контролю харчування, що не дозволяє застосовувати гормони для вирощування птиці

Контроль якості

Наше виробництво має міжнародні сертифікати якості – ISO 9001, ISO 22000. Сучасна система забезпечення якості продуктів харчування з використанням технічних та біологічних стратегій у галузі утримання птиці, вирощування рослин та переробки їх на корми гарантує споживачам безпечну та корисну продукцію.

Ми контролюємо виробництво м'яса птиці від інкубації курчат до готового продукту, упаковки та доставки до місця реалізації. Усі процеси розведення та вибою проходять ветеринарні перевірки, лабораторний контроль та сертифікацію. Якість продукції дозволяє її реалізувати скрізь: у регіональних мережах супермаркетів і торгових точках, а також у закладах громадського харчування.

Питання якості нашої продукції — пріоритетне завдання для репутації бренду «Знатна курка».

Соціальна відповідальність

Політика безпеки та якості продукції

Методами належної безпеки є:
- забезпечення поточного аналізу будь-яких загроз на всіх етапах виробництва;
- облік та регулювання скарг та побажань з боку споживачів;
- стабільна підтримка лабораторного контролю сировини та готової продукції;
- забезпечення підприємства висококваліфікованим персоналом, модернізованими технологіями та обладнанням.

Контроль безпеки у господарстві проходить у всіх сферах: території для птахівництва, будинки та споруди, витратні матеріали та обладнання, транспорт, персонал.

Турбота про тварин

При вирощуванні «Знатних» курей ми дбаємо про максимальну площу будівель та їх обладнання, щільність і здоров'я птиці, підбір відповідних порід та використання органічних збалансованих кормів. Забезпечуємо благополуччя птиці з урахуванням умов утримання, здійснюємо контроль та нагляд за профілактичними щепленнями, регулярно проводимо ветеринарний нагляд та своєчасне лікування; підтримуємо всі норми біобезпеки. Гуманний вміст птиці пов'язаний з відповідною підстилкою, годівницями та напувалками, мікрокліматом приміщень, вентиляцією, освітленням, контролем шкідників та вигонами. Заходи епідеміологічного благополуччя птиці також полягають у підтримці персоналом усіх гігієнічних та санітарних норм.

Екологічна безпека

Крім постійного прагнення до підвищення конкурентоспроможності компанії «Дніпровська» на ринку, ми маємо на меті рівнозначну мету працювати з найменшою шкодою для навколишнього середовища. Це виявляється у:
- зниженні кількості забруднюючих речовин, що викидаються у навколишнє середовище;
- оптимізації використання природних ресурсів;
- раціональному маловідходному та безвідходному виробництві;
- впровадженні та постійному вдосконаленні інтегрованої системи екологічного менеджменту;
- реалізації заходів енергозбереження та ін.

Діяльність групи компаній здійснюється з урахуванням завдань охорони навколишнього середовища із суворим виконанням та контролем усіх вимог законодавства. Тому одне з головних завдань нашого бренду – донести своїм прикладом споживачеві важливість дбайливого ставлення до навколишнього середовища та підвищення рівня свідомості щодо екологічної ситуації в країні в цілому.

Запит відправлено!

Дякуємо за звернення, ми обов’язково зв'яжемося з вами найближчим часом

Повернутися до сайту
Щось пішло не так

Нажаль ця форма зараз не працює, ми працюємо над вирішенняім цієї проблеми, якщо вам потрібно сконтактувати з нами, зателефонуйте за будь яким номером на сторінці контаків

Повернутися до сайту